niedziela, 15 listopada 2009

Zaproszenia i decoupage

Zapraszam serdecznie na dwa eventy, które odbędą się w grudniu:

W tym roku również, podobnie jak w ubiegłym będzie mnie można spotkać na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu stoisko nr 193. Festiwal odbywa się w terminie 4-6 grudnia. Zapraszam!

Druga informacja jest przeznaczona głównie dla twórców, ale zapraszam równie gorąco odwiedzających, zwłaszcza z Trzemeszna, Gniezna, Mogilna i okolic.
Informowałam o tym już wcześniej, ale nie zawadzi przypomnieć:

Kiermasz Rękodzieła Artystycznego w Trzemesznie poszukuje wystawców.
Data: 12-13.12.2009 Miejsce: Dom Kultury w Trzemesznie (strona http://www.dktrzemeszno.net/) Trzemeszno, ok. 70 km od Poznania, w kierunku na Toruń/Bydgoszcz. Udział dla wystawców bezpłatny. Organizator zapewnia dach nad głową i ciepełko ;-) oraz stoły i krzesła. Zapisy i informacje w DK Trzemeszno [tel (61) 41 54 380] oraz współorganizatorki - Marii Bogusiewicz [www.myszatworzy.blogspot.com] Zachęcam gorąco, na pewno warto, przed świętami każdy kupuje prezenty, więc czemu miałby nie kupić ich właśnie u nas?

A tak z innej beczki - chciałabym zaprezentować część mojej kolekcji bluszczowej - nowiutki zegar i podkładki pod kubeczki ozdobione techniką decoupage. Co myślicie?


I'd like to invite everybody to visit 2 events: Festive of Art and Artistic Articles in Poznań and Craft Market in Trzemeszno. Both in December!

And from the other hand - I'd like to present to you a part of of my Ivy Colection - a brand new decoupage clock and decoupage coasters. What do you think?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz