czwartek, 9 lutego 2012

Po dłuuuugiej przerwie / After a very very long break

Oj, gdyby strony internetowe mogły pokrywać się kurzem i pajęczynami... to tego bloga nie byłoby już w ogól widać;-) Na szczęście pajęczyn (no, prócz tej na moim dawno zrobionym zdjęciu) brak;-) Wszystkich, którzy odwiedzali tego bloga przepraszam za to, że ta przerwa nastąpiła... Nie oznacza ona jednak, że nic nie robię nie craftuję, nie decoupage'uję czy nie scrapuję... Po prostu nie mam zupełnie czasu na wrzucanie rzeczy na bloga! Ale postaram się poprawić;-)

Jeśli ktoś jest ciekaw, co tak zajmuje mi czas to... zapraszam na stronę mojej firmy www.magiadna.pl oraz na nasz profil na fb;-) LIczę że moja obecna "tfurczość" spotka się z Waszym uznaniem;-)

Do zobaczenia;)
Oh, if only websites could cover up with dust and cobwebs... this blog would be invisible at all! Thank godness, the only cobweb is the one on my old photo;-) I would like to apologize everyone's who had been visiting this blog for my absence... but it didn't mean I haven't been doing any craft thing (like decoupage or scrapbooking;-) I just didn't have time to share photos in the internet! But I'll try to change it, I promise;-)

And if anyone's wondering what is taking me so long... please visit my company's website www.magiadna.pl and our fanpage at facebook. I hope you'll find my new artpieces interesting;-)

CU!Załączam "zajawkę" tego, co znajdziecie na www.magiadna.pl;-)
And I attach a sneak peak of what you can find on magiadna.pl;-)

1 komentarz:

  1. Dziękuję za zapisanie się na Candy :)
    Życzę szczęścia :)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń